Konferencja online 20 sierpnia 2015 Personal Branding Day

 

Personal Branding Day


Personal Branding Day
Dzień Budowania Marki Osobistej

konferencja online na temat personal brandingu,
przywództwa i kreatywności.

 

Idea

Współczesny świat to coraz szybsze zmiany. Mamy nowe potrzeby, zachowujemy się inaczej, a rynek pracy jest dużo bardziej dynamiczny niż kilka lat temu. Dlatego tak ważne jest budowanie reputacji i zwiększanie swojej wartości na rynku pracy. Jak to zrobić? Poznać lepiej temat Personal Brandingu, który 20 sierpnia br., po raz pierwszy w historii będzie obchodził swoje święto. Tego dnia najlepsi mówcy i eksperci z całego świata opowiedzą o budowaniu marki osobistej, przywództwie i kreatywności. To wydarzenie non-profit online dla każdego i bez ograniczeń.

Chodzi o Twoją przyszłość

Wszyscy dziś stoimy przed podobnymi wyzwaniami i wszyscy możemy skorzystać z tych samych wielkich możliwości. Marka osobista jest coraz ważniejsza. Zobacz i dowiedz się jak personal branding może Ci dać nową jakość działania w biznesie, karierze i przywództwie. Zacznij budować swoją przewagę konkurencyjną już teraz.

To duże wydarzenie

Będziesz mieć dostęp do wszystkich wystąpień online. Najlepsi specjaliści w wybranych dziedzinach będą opowiadać o swojej filozofii i o swoich sukcesach. Możesz poznać temat personal brandingu dzięki nowemu, szerszemu spojrzeniu naszych gości.

Konferencja jest dla Ciebie za darmo

Najbardziej zależy nam na tym, żeby z tej wiedzy na temat marki osobistej, przywództwa i kreatywności mogło skorzystać jak najwięcej ludzi na całym świecie. Dlatego postanowiliśmy dać dostęp do naszych konferencji całkowicie za darmo. Mamy nadzieję, że z nich w pełni skorzystasz. Podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi i współpracownikami. Wszystko, czego potrzebujecie, żeby wziąć udział w konferencji, to rejestracja. Link do transmisji otrzymacie na dzień przed wydarzeniem.

 

Zarejestruj się na konferencję => http://www.Personal-Branding-Day.com
Konferencja jest po angielsku.

Personal Branding Day

Podstawowe informacje:

 • Zasięg: 6 kontynentów
 • Goście z ponad 20 krajów
 • 1000+ ludzi
 • 10+ mówców
 • 5+ h wystąpień, wiedzy i inspiracji

 

Potwierdzeni goście:

 • Personal Branding
  • Phil Pallen (USA) – na co dzień buduje marki osobiste dla gwiazd TV, ekspertów i przedsiębiorców. Jego klienci brali udział w amerykańskich edycjach Shark Tank, Dancing with the Stars, American Idol, The X Factor, Project Runway, The Doctors i wielu innych znanych formatach.
  • Sidney Evans (USA) – założyciel Brand:S firmy doradczej i konsultingowej w Miami i Nowym Jorku. Wcześniej pracował dla firmy z listy Fortune 50 jako ekspert od marketingu i brandingu.
  • Konrad Wilk (POL) – założyciel i twórca Orange Tree of Life®, na co dzień pracuje z liderami nad rozwojem ich kariery zawodowej.
  • Piotr Grządziel (POL) – pomysłodawca i prowadzący konferencję, a także autor metody Top Personal Branding™, właściciel firmy konsultingowej zajmującej się zintegrowaną komunikacją marketingową, certyfikowany trener persolog®, Wyjątkowy Nauczyciel, prelegent licznych konferencji w Polsce i za granicą, a także lider nowych rozwiązań w komunikacji marketingowej.
 • Leadership
  • Lou Adler (USA) – CEO i założyciel The Adler Group – firmy konsultingowej, która pomaga klientom lepiej pozyskiwać kluczowych pracowników. Autor książek, które znalazły się na liście w Top-10 bestsellerów Amazon.com.
  • David Neenan (USA) – przedsiębiorca i trener. Poprowadził ponad 150 szkoleń na całym świecie. Regularnie przyjeżdża do Polski ze swoim flagowym szkoleniem „Business & You”.
  • Michał Sadowski (POL) – założyciel Brand24, polskiej marki, która jest coraz lepiej rozpoznawalna na całym świecie. Mówca i entuzjasta mediów społecznościowych. Wielokrotnie wyróżniany w różnych rankingach dla przedsiębiorców w Polsce.
 • Creativity & Inspiration
  • Wojtek Mierowski (POL) – dyrektor kreatywny i jeden z założycieli agencji BNA – wielokrotnie nagradzanej za prace związane z brandigiem w Polsce i za granicą. Żywiołowy mówca i autor świeżego spojrzenia na wiele aspektów życia.
  • Michał Wolniak (POL) – założyciel i dyrektor kreatywny agencji Heureka (obecnie VML Poland w ramach globalnej sieci VLM. Jeden z najbardziej kreatywnych umysłów w Polsce. Jego kampanie były wielokrotnie (a w ostatnich dwóch latach chyba najczęściej) nagradzane na krajowych festiwalach kreatywności.

 

Dowiedz się więcej o wydarzeniu
i zarejestruj się na konferencję => http://www.Personal-Branding-Day.com


Facebook IconTwitter Icon